Euro Truck Simulator For Balcan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Euro Truck Simulator For Balcan

Euro Truck Simulator For Balcan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mapa Balkan

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dejanm




Number of posts : 20
Registration date : 2009-02-08

Mapa Balkan Empty
PostSubject: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 9:19 am

E brate kao sto smo pricali nedavno da idem da pravim mapu balkana, bas jucer zavrsih sa editovanjem evrope i krenoh na balkan i tu iskoci veliki problem nemam mapu balkana u editoru, scs ima samo onu mapu evrope i nema balkan, a posto si ti rekao da i ti si krenuo da pravis tako nesto molim te ako imas mapu od balkana napravljenu za editor molim te posalji mi bez nje nemogu napraviti balkan!
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 14
Registration date : 2009-02-07

Mapa Balkan Empty
PostSubject: Re: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:46 pm

dejanm wrote:
E brate kao sto smo pricali nedavno da idem da pravim mapu balkana, bas jucer zavrsih sa editovanjem evrope i krenoh na balkan i tu iskoci veliki problem nemam mapu balkana u editoru, scs ima samo onu mapu evrope i nema balkan, a posto si ti rekao da i ti si krenuo da pravis tako nesto molim te ako imas mapu od balkana napravljenu za editor molim te posalji mi bez nje nemogu napraviti balkan!

Naravno..vidi ja sam skinuo onaj crocket UK map i na njemu ima dodata mapa balkana i grcke samo nisu ceste i gradovi uradjeni..ako hoces da ti uradim upload a imas je na pocetnom ono ets forumu.. santa
Back to top Go down
https://ets-balcan.forumotion.net
dejanm




Number of posts : 20
Registration date : 2009-02-08

Mapa Balkan Empty
PostSubject: Re: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 2:25 pm

Ok nasao sam videcu sta mogu da urdim!
Back to top Go down
baci




Number of posts : 1
Registration date : 2009-03-12

Mapa Balkan Empty
PostSubject: Re: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 12:03 am

pozz...instalirao sam ovu igricu neki dan...super je Smile
straha je
btw citao sam ovo o balkanu :O.. oce li to biti ovdje na forumu-... pa da skinem Smile
Back to top Go down
dejanm




Number of posts : 20
Registration date : 2009-02-08

Mapa Balkan Empty
PostSubject: Re: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 5:02 pm

Stize ubrzo. Moram jos da uradim Grcku ,Makedoniju i Albaniju
Back to top Go down
Sponsored content





Mapa Balkan Empty
PostSubject: Re: Mapa Balkan   Mapa Balkan Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mapa Balkan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Euro Truck Simulator For Balcan :: Euro Truck Simulator 2008 Općenito :: Rasprave-
Jump to: